wtorek, 18 sierpnia 2015

Lubię Ordonkę...bardzo!!!

16 komentarzy:

 1. Przykro mi Daguniu
  ja już nie mogę normalnie słuchać muzyki. aparat słuchowy zniekształca.
  bardzo lubiłem Ordonke
  cóż... starość nie radość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mi przykro Rysiu,że nie możesz zachwycać się muzyką, a może coś z aparatem jest nie tak? Bo wiem ,że ludzie słuchają muzyki przez specjalne słuchawki . Wiem...życie niesie nie tylko piękne kwiaty, daje nam też osty i kolczaste opuncje. Oby tych ostatnich jak najmniej w Twoim życiu. Pozdrawiam.:

   Usuń
 2. Są gusta i guściki i przyznam szczerze Ordonówna w żadnej mierze nie mieściła się w moim guście. Podobnie miałem z I. Santor. Mnie po prostu The Beatles nadepnęli na ucho... :)
  Chyba, że ten kwiatek to też ordonka, wtedy to co innego.
  Pozdrawiam pięknie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy inni, niby tacy sami, ale każde z nas to indywidualność. Pustynia stwarza pozory, że każde ziarno piasku jest takie same... dopiero z bliska widać kształty, kolory i wielkość tych drobinek. Tak jest z ludźmi , mamy swoje nawyki, swoje ulubione dziedziny, swoje zdanie i ...doświadczenia, które kształtują nas również w jakimś stopniu. Mam całą plejadę wykonawców, którzy różnią się jak woda i ogień, a mimo to są mi jednakowo ulubieni.
   Najważniejsze zachować swoje przekonania , nie ulegać wpływom tłumu czy modzie, wtedy zatracamy to, co jest tylko nasze...czyli jakby zabijamy cząstkę siebie, stając się maleńką cząstką szarej masy.
   Ale się naprodukowałam , ha,ha,ha
   Pozdrawiam.:)

   Usuń
 3. Polecam Ci felieton na Seniorach.
  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. DAG.
  Życzę Ci przyjemności w tworzeniu tego miejsca!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj victoriaanin) Ale co to? Nie ma Cię nigdzie. Co Ty sobie w ogóle wyobrażasz, że można nas tak zostawić i iść sobie? A nie pomyślałaś, że jesteś częścią naszej "blogowej rodziny", tą dobrą częścią i...niektórzy Cię bardzo polubili? Bez Ciebie jest smutno i....proszę podaj jakieś miejsce, gdzie Cię można znaleźć.:-)
   Pozdrawiam serdecznie.:))))))))))))

   Usuń
 5. W pewnych okolicznościach oraz towarzystwie to i upić się warto ;-))))))))
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście Uczuciowy, a cóż w tym złego?.:))) Znając siebie i umiar można niemal wszystko, tylko trzeba chcieć.:) Pozdrawiam wieczorną ciszą wiejską, którą umila cykanie świerszczy.:)

   Usuń
 6. Piękny Głos! Witaj, odnoszę wrażenie, że coraz więcej blogerów (szczególnie z Interii. Czyżby tak nisko upadła?) przenosi się na blogspot. Jeśli tak dalej pójdzie, to może blogspot zostanie uznany za najlepszy serwis blogowy
  P.S. Gdy opublikuję komentarz, pojawi się mój profil Google+, lecz nie martw się, znajdziesz tam mojego bloga. W postach albo w zakładce "O mnie"
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Judytko, Interia zamyka platformę Znajomi, z jej blogami, galeriami itd... dlatego przenosimy się, gdzie komu wygodnie, a skoro znajomi poszli na Blogspot ja dołączyłam do nich.:))))
   Jesteś bardzo zaangażowana w prace ,na stronach internetowych i bardzo zdolna.:))) Serdecznie pozdrawiam.:)))

   Usuń
 7. DAG.
  Dziękuję, Jesteś Miła!
  Nigdzie nie uciekam - po prostu nic nie publikuję - wszystkie blogi pozamykałam (może tylko czasowo - jeszcze tego nie wiem) Staram się ograniczać czas spędzony w sieci - realizuje pewne cele - pracuję nad sobą...) Mam trudności z wyszukiwaniem nowych adresów na Bloggerze - raz wyświetlają się, innym razem pojawia się zapytanie o to, czy chodzi mi o... i tu zupełnie inny adres...
  Dobrego wieczoru!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki victoriaanin za odwiedziny..trudno poczekamy, zobaczymy.:)))

   Usuń
 8. https://youtu.be/9T9i6uPAMd0 Ordonki najczęściej słucham Antoniego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Baggins, tę piosenkę uwielbiam...no w końcu i ja kiedyś straciłam serce dla kogoś.:))))) Czy na miedzy? Hm....nie powiem, to moja słodka tajemnica.:)))) Miło mi mieć Cię wśród przyjaciół.:)))

   Usuń